Категорія
Лідерство
Дата

Моя найкорисніша звичка. Розповідають Ємченко, Гуменний, Гудкова, Лукинюк, Гусовський та Руднєва

Моя найкорисніша звичка. Розповідають Ємченко, Гуменний, Гудкова, Лукинюк, Гусовський та Руднєва /Getty Images

Getty Images

⚡️В останні дні весни даруємо 700 грн знижки на річну підписку на сайт Forbes. Діє з промокодом F700 до кінця місяця Оформлюйте зараз за цим посиланням

Наталія Ємченко, Директорка з комунікацій СКМ

Спорт

Спорт для мене – безперебійний постачальник енергії та щастя. А в 40+ це ще й можливість бути сильними і красивими. Наше тіло – наша машина. Сила, життя, любов – усе є всередині нас. Біг для мене – маленька перемога над собою і своїми сумнівами. У бігу на довгу дистанцію в мене відбувався найчесніший діалог з собою і найповніша тиша.

Ігор Гуменний, Засновник UBC Group

Зібраність

Підприємець відповідає за все і завжди, 24/7. Стан зібраності й відповідальності має бути органічним, це найголовніша навичка. Інакше не витримаєш, просто не відбудешся. Усі звички, будьякі заняття, навіть сім’я, повинні вписуватися в цей спосіб життя бізнесмена, підкорятися йому. Тільки тоді можлива гармонія, щасливе й усвідомлене життя.

Олена Гудкова, Засновниця «Кураж Базару»

Планування

Головне для мене – зберігати баланс. У кожному з нас багато особистостей: ми батьки, друзі, бізнесмени, партнери. Я розподіляю свій час на час для роботи, для сім’ї, для дому та для себе. Підтримувати баланс допомагає звичка планувати. Складаю розклад на тиждень і місяць, враховуючи завдання за категоріями і терміновістю. Насамперед «з’їдаю жабу». Веду щоденник планів і таск-менеджер.

Тетяна Лукинюк, Генеральний директор Red Bull Україна

Прокидатися о шостій ранку

Багато років встаю о шостій ранку. Навіть у вихідні і свята, навіть після вдалих вечірок. Я довго вважала це своїм прокляттям. А нещодавно прочитала у статті тренера зі сну, що організму важлива не стільки тривалість сну, скільки стабільний час пробудження. З ранку мені потрібна енергія. Тому спочатку – душ, а потім – дві склянки води з ложкою лляного масла. 

Євген Гусовський, Керуючий партнер ресторанів братів Гусовських

Партнерство

Вибирати партнерство, що дає синергію. Усі важливі питання ми обговорюємо з моїм братом і партнером Сергієм. Завдяки абсолютній довірі навіть складні рішення ми ухвалюємо швидко й ефективно. Я в’їдаюся у найдрібніші деталі й нескінченно сперечаюся (цих якостей я набув у менеджментконсалтингу), Сергій вміє спрямувати обговорення в правильне русло.

Ольга Руднєва, Виконавча директорка Фонду Олени Пінчук

Розповідати історії

Уміння «бачити» історії – одна з найважливіших якостей сучасного лідера. За їхньою допомогою я розповідаю про себе, свої цінності і наші проєкти. Я навчила себе знаходити в історіях джерело натхнення та відповіді на багато питань. Найбільші проєкти мені вдавалося «продати» завдяки історіям, які пояснювали, як ці ініціативи змінять життя людей.

Опубліковано в другому номері журналу Forbes (липень 2020)

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні