Прослухати матеріал
Прослухати матеріал
08:38 хвилин
Скільки банки заробили минулого року? Хто сплатив більше податків? Кому довіряють кошти українці? Forbes проаналізував статистику ПриватБанку, Ощадбанку, mono та решти найбільших банків за 2024 рік
Подарунок для справжніх лідерок та лідерів
Сертифікат Forbes — 365 днів доступу до якісної аналітики, інсайтів та історій успіху, що змінюють мислення. Купуйте зараз
За підсумками 2024 року банківський сектор країни встановив новий рекорд – 103,7 млрд грн чистого прибутку, або 187,4 млрд грн до оподаткування, йдеться в оновлених даних НБУ, опублікованих 20 лютого.
Традиційно найбільше прибутку банкам приносять процентні доходи, насамперед – від операцій з цінними паперами. Лідерство зберігають державні банки, а у приватному секторі – «дочки» іноземних банків.
Ви знайшли помилку чи неточність?
Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.