Forbes Digital
Категорія
Гроші
Дата

«Мета – бути банком без каси та інкасації». Співвласники фінкомпанії «Є Гроші» хочуть купити БТА Банк. Що може стати на заваді?

3 хв читання

Поширити
колаж Анастасія Решетнік

Співвласник «Є Гроші» готовий купити БТА Банк Фото колаж Анастасія Решетнік

Прослухати матеріал

06:52 хвилин
x1
  • 1
  • 1.25
  • 1.5
  • 1.75
  • 2.0
00:00 / 06:52
Озвучено за допомогою штучного інтелекту

Екссекретар Дніпровської міськради Вячеслав Мішалов і бізнесмен із Дніпра Дмитро Шевчук отримали від АМКУ дозвіл на купівлю БТА Банку. Партнери планують інтегрувати його у свій мікрофінансовий бізнес. Fobes Ukraine дізнався деталі потенційної угоди

Заощаджуйте, отримуючи 6 журналів за ціною 4

Купуйте річну передплату на шість журналів Forbes Ukraine за 1 799 грн замість 2 400 грн. Читайте головні історії українського бізнесу, ексклюзивні рейтинги та глибоку аналітику в кожному номері.

Купити

БТА Банк казахстанського бізнесмена Кєнєса Ракішєва може змінити власника. Антимонопольний комітет (АМКУ) наприкінці січня погодив заяву на придбання банку двома громадянами України. Дозвіл отримали Вячеслав Мішалов і Дмитро Шевчук, повідомили в АМКУ на запит Forbes Ukraine.

Мішалов – колишній секретар Дніпровської міськради, депутат її 7-го скликання від «Самопомочі». Його батько Дмитро Мішалов – відомий дніпровський бізнесмен, засновник будівельної групи «Майстер». Шевчук – також намагався потрапити до Дніпровської міськради, але програв вибори.

Ви знайшли помилку чи неточність?