Президент Володимир Зеленський звільнив Ростислава Шурму, який з 2021-го відповідав у Офісі президента за економіку та енергетику. Чому посадовець, що донедавна користувався прихильністю президента, втратив посаду та хто може зайняти це місце?
Подарунок для справжніх лідерок та лідерів
Сертифікат Forbes — 365 днів доступу до якісної аналітики, інсайтів та історій успіху, що змінюють мислення. Купуйте зараз
Пізно ввечері 3 вересня президент Володимир Зеленський звільнив заступника голови Офісу президента (ОП) Ростислава Шурму, 40. Це рішення обговорювалося останні три місяці, але у «фоновому режимі», кажуть четверо співрозмовників Forbes, знайомих із перебігом подій.
Серед ключових причин – Шурмі дедалі важче знаходити спільну мову з міжнародними партнерами, а кількість негативу навколо нього постійно зростала, кажуть двоє співрозмовників у Верховній Раді.
Ви знайшли помилку чи неточність?
Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.