Forbes Digital
Категорія
Гроші
Дата

«Поганий прецедент». Суд ЄС скасував санкції проти Фрідмана та Авена. Чи допоможе їм це в суперечках навколо «Київстару», «Моршинської» та Sense Bank?

4 хв читання

Поширити
Олександр Чекменьов. Ілюстрація Анна Наконечна

Михайло Фрідман Фото Олександр Чекменьов. Ілюстрація Анна Наконечна

Суд ЄС визнав необґрунтованим рішення Ради Євросоюзу про запровадження санкцій щодо російських мільярдерів Михайла Фрідмана та Петра Авена. Поки що вони залишаються під санкціями ЄС, але покращили свої шанси повністю позбутись європейських обмежень. Як це може вплинути на конфіскацію активів в Україні та суперечку за Sense Bank

Заощаджуйте, отримуючи 6 журналів за ціною 4

Купуйте річну передплату на шість журналів Forbes Ukraine за 1 799 грн замість 2 400 грн. Читайте головні історії українського бізнесу, ексклюзивні рейтинги та глибоку аналітику в кожному номері.

Купити

Суд Європейського Союзу скасував санкції проти російських мільярдерів Михайла Фрідмана та Петра Авена. Йдеться не про актуальні обмеження, а про запроваджені 2022 року, тож вони поки залишаються під санкціями ЄС.  

Однак це поганий прецедент, який може дозволити більшій кількості росіян позбутися санкцій, кажуть двоє співрозмовників Forbes в Офісі президента (ОП). 

Чим загрожує рішення суду ЄС, чи може воно вплинути на конфіскацію активів Фрідмана та партнерів в Україні та на судову суперечку з ними за націоналізований Sense Bank

Ви знайшли помилку чи неточність?