Категорія
Гроші
Дата

Forbes Digital

Продажі генераторів і сонячних панелей зросли у чотири рази. Як українці готуються до зими і на що варто звернути увагу? Детальний експлейнер Forbes

5 хв читання

Ціна сонячних панелей стає доступнішою, на них можна взяти кредит /Getty Images

Сонячні електростанції б'ють рекорди у замовленнях Фото Getty Images

Поки Росія знищує енергетичну інфраструктуру України, все більше українців роблять ставку на власну енергонезалежність: купують генератори, сонячні панелі, утеплюють будинки. Forbes Ukraine зібрав поради і розцінки від гравців ринку

Команда Forbes відібрала 250 найбільш перспективних компаній. Хто потрапив у перелік NEXT 250? Дізнавайтесь у новому випуску Forbes Ukraine! Купуйте журнал вже зараз!

У червні 2024 року середня тривалість відключення світла в Києві, за розрахунками СЕО компанії Yasno Сергія Коваленка – понад девʼять годин на добу. Цей час може зрости в липні, коли максимальна кількість атомних енергоблоків будуть у ремонті, та взимку, коли традиційно збільшується споживання. 

Як українці готуються до поганого сценарію? У травні продажі генераторів у Rozetka збільшились утричі, порівняно з травнем 2023-го. За першу декаду червня – зростання у 5,5 раза. Компанія також фіксує аномальний попит на зарядні станції та павербанки – ріст продажів у десять і вісім разів відповідно. 

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Попередній слайд
Наступний слайд
В новому журналі Forbes Ukraine: список NEXT 250 перспективних компаній малого та середнього бізнесу

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні