Категорія
Гроші
Дата

Рекорд без зайвого оптимізму. Чи дійсно експорт вийшов на довоєнний рівень, як заявили у Мінекономіки? Детальний розбір Forbes

На початку травня уряд відзвітував про вихід експорту на рівень, що передував повномасштабному вторгненню. Чи дійсно у зовнішній торгівлі відбулося таке стрімке відновлення? Вичерпний розбір від керівника відділу аналітики та досліджень Forbes Ukraine Олексія Блінова.

Інвестувати? Почекати? Продавати? Війна змінює все, крім обов’язку лідера приймати виважені рішення. Вже 30 травня 40+ спікерів поділяться досвідом на Першій щорічній конференції про фінанси, інвестиції та економічне зростання. Купуйте квиток за посиланням.

Чергове оновлення місячних даних по зовнішній торгівлі міністерка економіки Юлія Свириденко супроводила сенсаційним заголовком: «Україна вийшла на довоєнні показники експорту». У повідомленні зазначено, що експорт товарів у квітні становив понад 13 млн т вартістю $3,3 млрд.

З одного боку, наведені показники відповідають дійсності та навіть є трохи заниженими. З іншого – до довоєнних показників експорту Україні ще далеко.

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні