Категорія
Гроші
Дата

Forbes Digital

Обмеження, відстрочки, демобілізація. Forbes дізнався сім найбільш конфліктних норм нового законопроєкту про посилення мобілізації. Їх спробують змінити до другого читання

4 хв читання

Обмеження, відстрочки, демобілізація. Forbes дізнався сім найбільш конфліктних норм нового законопроєкту про посилення мобілізації. Їх спробують змінити до другого читання /колаж Анастасія Левицька

колаж Анастасія Левицька

Верховна Рада ухвалила урядовий законопроєкт про нові правила мобілізації та демобілізації. До другого читання документ може значно змінитися. Депутати пропонують прописати механізм ротацій, змінити процес демобілізації та відмовитися від блокування рахунків та інших заборон для військовозобовʼязаних. Про що йдеться?

Як створити продукт, який полюблять клієнти? Отримайте цінні поради від співвласника monobank™ – Олега Гороховського. Купуйте квиток на Форум підприємців, який відбудеться 27 червня.

Верховна Рада (ВР) 7 лютого прийняла у першому читанні законопроєкт №10449 про проходження військової служби, мобілізації та військового обліку. «За» проголосували 243 депутати.

Парламент має розглянути фінальну версію документа у другому читанні наприкінці лютого, кажуть два депутати від фракцій «Слуга народу» (СН) та «Голос». Інші – прогнозують більш тривалий процес: тільки розгляд правок може зайняти місяць. За цей час урядовий законопроєкт може суттєво змінитися. Лише депутатка від «Голос» Юлія Клименко готує до документа близько 300 правок. «Всі по суті», – запевняє вона.

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Передзамовлення нового номеру Forbes Ukraine. Купуйте зараз за 209 грн замість 279 грн

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні