Прогнози курсу, ВВП і цін в Україні від Dragon Capital, Goldman Sachs, JPMorgan та Moody’s /Getty Images
Категорія
Гроші
Дата

Forbes Digital

Стабільна гривня, але проблеми з бюджетом, демографією й експортом. Forbes отримав понад 30 економічних прогнозів для України до 2028 року. Чого очікують Goldman Sachs, JPMorgan та Moodyʼs

5 хв читання

Forbes отримав великий консенсус-прогноз для України від іспанської Focus Economics Фото Getty Images

Наступний рік стане для України вже третім воєнним роком. Країна вступатиме у нього з невизначеністю, чи отримає достатню допомогу партнерів, проблемами на кордоні з Польщею та негативними тенденціями у демографії. Проте аналітики провідних міжнародних компаній та інституцій очікують продовження економічного відновлення і відносно стабільну ситуацію з інфляцією та курсом гривні. Чого очікувати наступного року

Як створити продукт, який полюблять клієнти? Отримайте цінні поради від співвласника monobank™ – Олега Гороховського. Купуйте квиток на Форум підприємців, який відбудеться 27 червня.

Що буде з економікою України у 2024-му? Яким стане курс долара? На яку інфляцію, експорт і приватне споживання орієнтуватися бізнесу? Які перспективи на найближчі пʼять років?

Forbes отримав доступ до великого закритого звіту іспанської консалтингової компанії Focus Economics (FE), яка щокварталу збирає економічний консенсус-прогноз для країн колишнього СРСР. У дослідженні, що вийшло наприкінці листопада, взяли участь Goldman Sachs, JP Morgan, Moodyʼs, ING та ще понад 20 світових та українських аналітичних установ. Додатково Forbes опитав низку українських компаній.

Чого всі вони очікують від України у найближчі роки? 

Що буде з економікою у 2024-му

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Передзамовлення нового номеру Forbes Ukraine. Купуйте зараз за 209 грн замість 279 грн

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні