Категорія
Новини
Дата

74% українських переселенців за кордоном планує повернутися за першої ж можливості – дослідження

Більшість українців повідомляють, що їхнє життя сильно змінилося через війну, свідчить опитування Gradus. Серед опитаних лише 19% покинули постійне місце проживання, воночас 77% залишилися. Більшість переселенців за кордон хочуть повернутися за першої ж можливості.

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Ключові факти

  • 77% опитаних залишаються на постійному місці проживання, хоча у попередньому опитуванні Gradus їх було 83%. Кількість тих, хто покинув своє місце проживання, збільшилася з 13% до 19%.
  • Серед майже 20% тих, хто переїхали, 46% опитаних переїхали в інший населений пункт у межах області, 29% – за межами області.
  • 21% поїхали за кордон. Із них 74% опитаних хочуть повернутися в Україну за першої можливості. У попередньому опитуванні це хотіла зробити лише половина людей, які покинули країну.

Контекст

Воєнний наступ Росії на Україну змусив майже 3 млн українців залишити країну за 19 неповних днів війни, повідомляє Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН) станом на 13:00 за Києвом 14 березня.

26 вересня на Форумі «Енергія бізнесу» Forbes збирає регуляторів і лідерів бізнесу. Мета заходу — обговорити проблеми і знайти рішення, які дозволять зробити українську енергетику дешевою, рясною та стійкою. Встигніть купити квиток!

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні