Категорія
Новини
Дата

Apple запустила функцію розблокування iPhone обличчям у масці. Оновлення тестували з січня

Компанія Apple випустила операційну систему iOS 15.4. Серед оновлень – функція розблокування iPhone за допомогою Face ID, якщо користувач знаходиться у захисній масці. Про це пише Engadget.

Головні матеріали Forbes Ukraine. Раз на тиждень на вашій пошті.

 Ключові факти

  • Після встановлення iOS 15.4 функкцію розблокування смартфону у масці потрібно активувати у налаштуваннях iPhone, повідомляє видання.
  • Функція зараз доступна лише для iPhone 12 і 13.
  • Компанія також випустила iPadOS 15.4 із функцією «універсального управління», яка дозволяє керувати декількома Mac та iPad за допомогою однієї клавіатури та трекпада чи мишки.

Контекст

Apple випустила бета-версію iOS 15.4 для розробників у січні. У версії додали можливість налаштувати Face ID на розпізнавання обличчя в захисній масці.

Техгігант Apple прагне до розвитку власних технологій. Раніше компанія розробила власні процесори для iPhone, iPad та Mac. Вона також активізувала роботу над власними екранами й технологіями камер на додаток до бездротових чіпів для AirPods і Apple Watch.

1 березня Apple відреагувала на війну в Україні офіційною заявою та пообіцяла спостерігати за ситуацією. Компанія призупинила продажі усієї продукції на території Росії.

Матеріали по темі
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні