Категорія
Новини
Дата

Довіра до президента і Збройних сил сягає 90% – дослідження

88% опитаних підтримують президента України, 91% довіряють Збройним силам, свідчить опитування компанії Gradus.

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Ключові факти

  • Серед усіх органів влади, волонтерів, лікарів, церкви і благодійних організацій, опитані українці найбільше довіряють Збройним силам України – 69%. У попередньому опитуванні за 1 березня Збройним силам України довіряло 63%.
  • Президенту України довіряє 63% опитаних, хоча 1 березня йому довіряло 54%.
  • Волонтерським організаціям довіряє 41% опитаних, лікарям – 33%.
  • Національній поліції довіряє 24%, благодійним організаціям та уряду – по 21%.
  • Приблизно по 10% довіряють церкві, Верховній Раді та Національному банку.

Контекст

Українському бізнесу запропоновано безпрецедентний пакет запуску національної економіки. Сектор малого та середнього бізнесу повністю переходить на добровільну сплату податків до бюджету, великий бізнес зможе нести сукупне податкове навантаження, що не перевищує 2,5–5% від обороту. Податковий аналітик Вʼячеслав Черкашин написав для Forbes, чому це хороша ідея.

26 вересня на Форумі «Енергія бізнесу» Forbes збирає регуляторів і лідерів бізнесу. Мета заходу — обговорити проблеми і знайти рішення, які дозволять зробити українську енергетику дешевою, рясною та стійкою. Встигніть купити квиток!

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні