Категорія
Новини
Дата

«Епіцентр» припиняє відносини з компанією Бродського через скандал із бронежилетами. СБУ заявила про схему на 12 млн грн

Мережа «Епіцентр» припиняє взаємовідносини з ТОВ «Група Венето» через скандал із бронежилетами та знімає з продажу всю продукцію контрагента, йдеться в повідомленні компанії. Бронежилети, що реалізовувалися в мережі, схожі на ті, що були в гуманітарній допомозі для армії. СБУ розслідує обставини справи.

Forbes Ukraine виповнюється три роки. До Дня народження ми проведемо YouTube-стрім "За лаштунками редакції" де розкажемо, як працює Forbes. Стрім відбудеться 30 березня о 19:00. Подивитись його можна за цим посиланням

Ключові факти

  • «Епіцентр» припиняє всі взаємовідносини з контрагентом ТОВ «Група Венето» до завершення результатів розслідування компетентними органами. 
  • У разі доведення правоохоронцями вини постачальника «Епіцентр» планує позиватися до контрагента про компенсацію матеріальних та репутаційних втрат.
  • «Епіцентр» є добросовісним набувачем товару та надав СБУ всі документи, які отримав від компанії «Група Венето», йдеться в заяві.
  • 19 травня СБУ повідомила про ліквідацію масштабної схеми розкрадання гуманітарної допомоги, яка призначалася українським військовим. Загалом шахраї намагалися незаконно продати понад 1000 бронежилетів на загальну суму понад 12 млн грн.

Контекст

У середині квітня «Епіцентр» підписав договір на постачання бронежилетів виробництва ТОВ «Група Венето». В компанії наголосили, що постачальник надав компанії всі необхідні документи на товар: товарні накладні, сертифікати випробувань та якості. 

Пізніше компанія Львівський оборонний кластер звернулася до СБУ з проханням перевірити вищезазначені бронежилети. ЛОК заявила, що в мережі «Епіцентр» продають бронежилети з плитоносками їхнього виробництва, виготовлені не для продажу.

ТОВ «Група Венето» належить родині бізнесмена Михайла Бродського. За даними YouControl, кінцевими бенефіціарними власниками компанії є дружина Бродського Світлана та син Юрій. Власники «Венето» заявили, що почали внутрішнє розслідування обставин цього інциденту.

Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні