Категорія
Новини
Дата

ФГВФО розпочав виплати вкладникам «Промінвестбанку». Раніше НБУ відкликав його ліцензію

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб розпочав виплати коштів вкладникам російського «Промінвестбанку», повідомила пресслужба фонду. Фонд здійснює виплати в межах гарантованої суми 200 000 грн у банках-агентах.

Головні матеріали Forbes Ukraine. Раз на тиждень на вашій пошті.

Ключові факти

  • Виплати відбуваються в межах 200 000 грн, за договорами банківського вкладу незалежно від дати їх закінчення та за договорами банківського рахунку (поточні рахунки).
  • Відшкодування коштів вкладникам через відділення банків-агентів, які підключені до процесиногового центру Фонду. Сюди входять «Кредобанк», «Правекс Банк», «Альфа-Банк», «Укргазбанк», ПУМБ, «Таскомбанк», «Ідея Банк», «Південний», «Приватбанк», «Універсалбанк» та «Ощадбанк».
  • Щоб отримати кошти, вкладникам потрібно звернутися до банків-агентів з паспортом або іншим документом, що посвідчує особу.
  • ФГФВО здійснює відшкодування коштів у розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на кінець дня перед початком процедури виведення ФГВФО банку з ринку.

Контекст

25 лютого 2022 року Національний банк України відкликав ліцензії у Міжнародного резервного банку (колишнього Сбербанку) та «Промінвестбанку», які знаходяться під контролем держави-агресора. Міжнародний резервний банк (14-й у банківській системі України за обсягом активів) на 100% належить ПАТ «Сбербанк Росії», «Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк» («Промінвестбанк», 30-те місце за активами) на 99,77% – державній корпорації розвитку «ВЕБ.РФ». 

Матеріали по темі
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні