Голова правління державного ПриватБанку Герхард Бьош залишить посаду 1 листопада 2024 року. Про це Forbes повідомили у пресслужбі банку.
Ключові факти
- 1 листопада контракт Герхарда Бьоша із ПриватБанком буде розірвано. Це відбудеться на підставі пʼятого пункту першої частини 41-ї статті КЗпП України: звільнення з ініціативи власника або уповноваженого ним органу у звʼязку з припиненням повноважень посадових осіб.
- «Наступні два місяці голова правління, як і раніше, продовжить повною мірою виконувати свої обовʼязки до плавної передачі управління банком», – йдеться у релізі банку.
- Хто замінить Бьоша? Є два варіанти, повідомив Forbes знайомий з перебігом конкурсу співрозмовник на умовах анонімності, адже він не уповноважений коментувати кадрові перестановки у ПриватБанку. Перший сценарій – 1 листопада один із членів правління буде призначений на посаду в.о. голови правління. Другий – за цей час конкурс на посаду СЕО завершиться і буде відомий його переможець. Конкурс вже триває, але деталей співрозмовник не розкрив.
Контекст
Наглядова рада ПриватБанку погодила звільнення Герхарда Бьоша 29 серпня, про його відставку стало відомо ще раніше. Наглядова рада ПриватБанку призначила Герхарда Бьоша новим головою правління у травні 2021 року.
Бьош почав свою банківську кар’єру з економічних досліджень у сфері процентних ставок і валютних прогнозів, якими займався упродовж 1986–1993 років
З 1993 по 2004 рік працював у банках начальником управління казначейства та інвестиційного банкінгу, начальником казначейства та ринків капіталів, начальником управління комерційного банкінгу, начальником відділу торгів управління казначейства.
З 2004-го почав роботу в Райффайзен Центральбанк. З березня 2006 року призначений на посаду заступника голови правління цього банку, а з листопада 2010-го став першим заступником голови правління Райффайзен Банку Аваль.
Попередній голова правління ПриватБанку Петр Крумханзл очолював банк упродовж трьох років.
Ви знайшли помилку чи неточність?
Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.