Віртуальні банківські картки платіжного сервісу Revolut більше недоступні для українських біженців у Євросоюзі, пише The Village Україна, посилаючись на відповідь компанії на запит.
Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.
Ключові факти
- 19 липня 2023-го компанія оновила вимоги реєстрації. Тепер, аби отримати картку, нові клієнти біженці з України мають підтвердити право на проживання в ЄС.
- Відповідні документи можуть відрізнятися залежно від країни, кажуть у Revolut.
- Українці біженці у країнах Європи використовують картки Revolut для розрахунків у локальній валюті та зняття готівки. Зручність – у низьких відсотках на конвертацію.
- Нові вимоги не вплинуть на українських клієнтів, які вже користуються платіжною системою. Таких користувачів понад 500 000, свідчать дані компанії.
Контекст
Фінтех-стартап Revolut створили у 2015 році у Лондоні росіянин Микола Сторонський та українець Влад Яценко. У липні 2021 року Revolut залучив $800 млн інвестицій. Компанію оцінили у $33 млрд. На той час акції, які належать Яценку, оцінювалися приблизно в $1,3 млрд. У липні 2021-го американський Forbes оцінив статки Яценка в $1,1 млрд, через те що Revolut непублічна компанія.
У жовтні 2022-го Сторонський відмовився від російського громадянства. Рішення про вихід із громадянства мільярдер ухвалив після введення Києвом санкцій проти його батька – гендиректора «Газпром промгаз» Миколи Сторонського-старшого.
У березні 2022-го Revolut став доступним для українців у ЄС. Платіжний сервіс спростив умови користування додатком для біженців. Фінтех-стартап дав можливість отримати доступ до своїх грошей, звʼязавши програму з українським банківським рахунком.


26 вересня на Форумі «Енергія бізнесу» Forbes збирає регуляторів і лідерів бізнесу. Мета заходу — обговорити проблеми і знайти рішення, які дозволять зробити українську енергетику дешевою, рясною та стійкою. Встигніть купити квиток!
Ви знайшли помилку чи неточність?
Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.