Категорія
Новини
Дата

Хакери з Anonymous почали публікувати дані центробанку РФ

Хакерська група Anonymous почала викладати дані, які отримала після атаки на центральний банк РФ, йдеться у Twitter Anonymous. Хакери стверджують, що отримали доступ і до «таємних угод» російського ЦБ.

Forbes Ukraine виповнюється три роки. До Дня народження ми проведемо YouTube-стрім "За лаштунками редакції" де розкажемо, як працює Forbes. Стрім відбудеться 30 березня о 19:00. Подивитись його можна за цим посиланням

Ключові факти

  • На файлообміннику Mega NZ зʼявилося майже 30 Гб опублікованої хакерами інформації. Документи розміщені у двох папках: частина А; частина В.
  • Документи містять договори, кореспонденцію, грошові перекази, економічні звіти, угоди з іншими країнами. Серед іншого там є аудиторські висновки та дані про власників банків. 
  • Anonymous також записали відеозвернення, у якому Путіна назвали «брехуном, диктатором, воєнним злочинцем і убивцею дітей».

Контекст 

25 лютого угруповання оголосило «кібервійну» РФ. З того часу хакери зламували сайти великих провладних медіа, судів та різних відомств, зокрема, Міноборони.

Матеріали по темі
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні