Категорія
Новини
Дата

Комендантська година в Києві з 28 лютого буде діяти з 22:00 до 7:00 – Кличко

В столиці продовжують знешкоджувати диверсійні групи, в деяких районах відбуваються перестрілки, тому навіть в дозволені години виходити у місто можна тільки за нагальної необхідності: в магазин або аптеку, попередив очільник Києва Віталій Кличко.

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Ключові факти

  • 28 лютого з 8 години ранку закінчиться посилена комендантська година в Києві. Але вона не скасовується зовсім.
  • З понеділка комендантська година в Києві буде діяти з 22:00 до 7:00.
  • У цей час рух власним транспортом, окрім того, що має спецперепустки, заборонено. Люди, які перебуватимуть у цей час на вулиці, будуть вважатися членами диверсійних груп.
  • В дозволені години виходити в місто можна виключно за нагальної необхідності: в магазин або аптеку. В столиці продовжують знешкоджувати окупантів, в деяких районах відбуваються перестрілки.

Контекст

24 лютого міська влада столиці запровадила в Києві комендантську годину з 22:00 до 7:00. Громадський транспорт під час комендантської години не працює. Водночас станції метрополітену доступні як укриття в цілодобовому режимі. З 17:00 26 лютого комендантська година в місті була посилена і діє до 8:00 28 лютого.

За перебігом четвертого дня війни Росії з Україною можна слідкувати у хроніці.

26 вересня на Форумі «Енергія бізнесу» Forbes збирає регуляторів і лідерів бізнесу. Мета заходу — обговорити проблеми і знайти рішення, які дозволять зробити українську енергетику дешевою, рясною та стійкою. Встигніть купити квиток!

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні