Категорія
Новини
Дата

Країни НАТО мають «зелене світло» на постачання винищувачів в Україну – Блінкен

Члени НАТО мають дозвіл відправити винищувачі в Україну. Про це держсекретар США Ентоні Блінкен сказав в інтервʼю CBS News.

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Головні факти:

  • «Він має «зелене світло», – сказав Блінкен на запитання, чи може польський уряд, який є членом НАТО, відправити в Україну винищувачі. «Насправді ми зараз говоримо з нашими польськими друзями про те, що ми могли б зробити, щоб заповнити їхні потреби, якщо вони насправді вирішать надати ці винищувачі українцям. Що ми можемо зробити?» – додав він.
  • Також країни працюють, щоб запровадити чергові санкції проти Росії найближчим часом. «Вплив санкцій уже руйнівний», – сказав держсекретар. «Рубль перебуває у вільному падінні. Їхній фондовий ринок закритий майже на тиждень. Ми бачимо, що в Росії починається рецесія. Споживачі не можуть купувати основні продукти, тому що компанії тікають із Росії, тому це має великий вплив».

Контекст:

5 березня президент Володимир Зеленський мав онлайн-розмову з американськими законодавцями, під час якої закликав їх надати Україні військові літаки та ввести ембарго на російську нафту.

Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні