Категорія
Новини
Дата

Levi Strauss & Co призупиняють торгівлю в Росії та передають $300 000 біженцям у Східній Європі

Виробник одягу Levi Strauss & Co. призупиняє комерційні операції в Росії та надасть $300 000 гуманітарної допомоги для біженців у Східній Європі, повідомила компанія у своєму прессрелізі.

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Ключові факти

  • Levi Strauss & Co. нададуть $200 000 Міжнародному комітету спасіння
  • Бренд групи Levi Strauss & Co. Beyond Yoga надасть $100 000 організації CARE, яка допомагає українським біженцям.
  • Levi Strauss & Co. також передадуть піджаки, рюкзаки та теплий одяг для біженців.
  • Компанія пропонує своїм працівникам донатити організаціям, які будуть опікуватися вразливими меншинами для запобігання дискримінації. На кожен долар, який пожертвує співробітник, компанія пожертвує додаткових два.
  • Levi Strauss & Co. також не буде вкладати нові інвестиції в Росію.
  • «Будь-які бізнесові дії є другорядними, порівняно зі стражданнями численних людей», – заявили в компанії.

Контекст

Levi Strauss & Co. отримала 4% від загальної виручки із Східної Європи у 2021. Половина із цього обсягу приходить з Росії. Компанія продає одяг у 110 країнах світу і має 3100 магазинів. Виручка у 2021 складала $5,8 млрд.

Раніше американська PVH Corp., що володіє брендами Tommy Hilfiger, Calvin Klein та Warnerʼs, тимчасово закриває свої магазини та призупиняє всі комерційні операції в РФ та Білорусі з 7 березня. Модні бренди Louis Vuitton, Hermes, Chanel, Gucci, Balenciaga та Yves Saint Laurent також перестають працювати в Росії через війну в Україні.

26 вересня на Форумі «Енергія бізнесу» Forbes збирає регуляторів і лідерів бізнесу. Мета заходу — обговорити проблеми і знайти рішення, які дозволять зробити українську енергетику дешевою, рясною та стійкою. Встигніть купити квиток!

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні