Категорія
Новини
Дата

Levi Strauss & Co призупиняють торгівлю в Росії та передають $300 000 біженцям у Східній Європі

Виробник одягу Levi Strauss & Co. призупиняє комерційні операції в Росії та надасть $300 000 гуманітарної допомоги для біженців у Східній Європі, повідомила компанія у своєму прессрелізі.

Forbes Ukraine виповнюється три роки. До Дня народження ми проведемо YouTube-стрім "За лаштунками редакції" де розкажемо, як працює Forbes. Стрім відбудеться 30 березня о 19:00. Подивитись його можна за цим посиланням

Ключові факти

  • Levi Strauss & Co. нададуть $200 000 Міжнародному комітету спасіння
  • Бренд групи Levi Strauss & Co. Beyond Yoga надасть $100 000 організації CARE, яка допомагає українським біженцям.
  • Levi Strauss & Co. також передадуть піджаки, рюкзаки та теплий одяг для біженців.
  • Компанія пропонує своїм працівникам донатити організаціям, які будуть опікуватися вразливими меншинами для запобігання дискримінації. На кожен долар, який пожертвує співробітник, компанія пожертвує додаткових два.
  • Levi Strauss & Co. також не буде вкладати нові інвестиції в Росію.
  • «Будь-які бізнесові дії є другорядними, порівняно зі стражданнями численних людей», – заявили в компанії.

Контекст

Levi Strauss & Co. отримала 4% від загальної виручки із Східної Європи у 2021. Половина із цього обсягу приходить з Росії. Компанія продає одяг у 110 країнах світу і має 3100 магазинів. Виручка у 2021 складала $5,8 млрд.

Раніше американська PVH Corp., що володіє брендами Tommy Hilfiger, Calvin Klein та Warnerʼs, тимчасово закриває свої магазини та призупиняє всі комерційні операції в РФ та Білорусі з 7 березня. Модні бренди Louis Vuitton, Hermes, Chanel, Gucci, Balenciaga та Yves Saint Laurent також перестають працювати в Росії через війну в Україні.

Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні