Категорія
Новини
Дата

«МаскДональдс». Ілон Маск анонсував відкриття у Голлівуді Tesla DINER із кінотеатром та зарядною станцією

Генеральний директор Tesla Ілон Маск планує відкрити цілодобову закусочну Tesla DINER у Голлівуді з кінотеатром та зарядною станцією, пише Dailymail. Минулого року він подав заявку на три товарні знаки, повʼязані із ресторанним бізнесом.

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • У закладі буде два світлодіодні кіноекрани і 200 місць у приміщенні та на відкритому повітрі, а також 28 зарядних станцій для електромобілів клієнтів.
  • Спочатку Маск планував побудувати закусочну в прибережному місті Санта-Моніка, але потім переніс плани в Голлівуд, на історичну трасу 66, пише видання. Для цього знадобиться знесення піцерії Shakeyʼs Pizza та будівництво нового двоповерхового закладу на її місці. 
  • На ділянці площею 864 кв. м уже є велика автостоянка, але потрібна її реконструкція, щоб додати 28 місць для підзарядки. Ще пʼять місць буде обладнано зарядними пристроями для низькошвидкісного зарядження авто.
  • На першому поверсі закусочної буде кухня, місця з табуретами та кабінками, а також відкритий бар по краю будівлі. На верхньому поверсі – місця на даху та зона, витримана в театральному стилі. Внизу будівлі планується облаштувати зону автосервісу.

Контекст

Ідея відкрити свій заклад громадського харчування для Маска не нова. В 2018 році бізнесмен написав у Twitter, що подумує відкрити в Лос-Анджелесі ресторан «для любителів олдскульних авто, роликових ковзанів та рок-музики». У ретро-закусочних, про які мріяв мільярдер, мали подавати попкорн, а на зовнішньому екрані крутити сцени з найкращих фільмів в історії кіно.

Знову про свою мрію Маск згадав у квітні 2021 року, повідомивши своїм передплатникам, що у каліфорнійській Санта-Моніці незабаром зʼявиться нова станція заправки Tesla Supercharger. У ній, за задумом мільярдера, можна буде повечеряти у стилі 1950-х, а на екранах крутитимуть 100 найкращих відеокліпів за особистим рейтингом Маска. Незабаром після цього Tesla вирішила зареєструвати три товарні знаки для таких закладів.

Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні