Американський ШІ-стартап Casetext, який створив інструмент автоматизації для юристів, приєднався до медіакомпанії Thomson Reuters. Угода оцінюється у $650 млн, пише Reuters.
Amazon інвестує мільярди доларів у ШІ, роботів та машинне навчання. Якими принципами й правилами керується компанія?
Дізнайтеся вже 22 листопада на Forbes Tech 2024. Купуйте квиток за посиланням!
Ключові факти
- Заснований у 2013 році, ШІ-стартап Casetext використовує ШІ та машинне навчання для розробки інструментів, які автоматизують юридичні аспекти роботи.
- Угоду на $650 млн готівкою планують закрити у другій половині 2023 року.
- Флагманський продукт Casetext – CoCounsel, юридичний помічник зі штучним інтелектом, який запустили у 2023 році. За лічені хвилини інструмент переглядає документи, готує заяви та аналізує контракти.
- Клієнтами каліфорнійської Casetext є понад 10 000 юридичних фірм та корпоративних правових відділів.
- Загальні інвестиції у компанію становлять $64 млн від Union Square Ventures та інших інвесторів, згідно з даними Dealroom.
Контекст
Для медіакомпанії угода є частиною довгострокової стратегії впровадження генеративного ШІ в основні юридичної, податкової, бухгалтерської та новинної бізнес-вертикалі.
Thomson Reuters планує витрачати близько $100 млн на рік на інвестиції в генеративний ШІ, заявив головний фінансовий директор Thomson Reuters Майкл Іствуд минулого місяця.
Згідно з дослідженням консалтингового гіганта McKinsey & Co, ШІ підвищить вартість глобальної економіки на трильйони доларів, додаючи еквівалент від $2,6 трлн до $4,4 трлн щорічно.
82% юридичних фахівців вважають, що генеративний ШІ може бути легко застосований у правовій роботі. 51% вважає, що правникам не слід застосовувати технологію, свідчить опитування Reuters у 2023 році.
Ви знайшли помилку чи неточність?
Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.