Категорія
Новини
Дата

Microsoft презентувала програму Designer. Компанія кидає виклик Canva

Корпорація Microsoft презентувала програму Designer, яка входить до Microsoft 365 і призначена для створення зображень за текстовим описом, йдеться у повідомленні компанії. Designer має стати альтернативою Canva, що зараз має понад 100 млн активних користувачів щомісяця, пише CNBC.

Forbes запустив YouTube-проєкт «Країна героїв». Дивіться новий епізод про ХЕРСОН після окупації

Ключові факти

  • За допомогою Designer користувачі можуть створювати пости для соцмереж, листівки, запрошення та інші зображення.
  • Designer також може бути корисною для працівників компаній, державних установ і шкіл, де Microsoft має більшу базу користувачів.
  • Основою нового інструменту для творчості стала нейромережа DALL-E 2 від стартапу OpenAI, який підтримує Microsoft. Обидві компанії не хочуть, щоб Designer показувала неприйнятний вміст. OpenAI вилучив найбільш відвертий сексуальний і насильницький контент із навчальних даних штучного інтелекту для системи.
  • В компанії зазначили, що Designer також буде доступний користувачам Microsoft Edge, завдяки чому пости для соцмереж можна буде створювати прямо в браузері.
  • Наразі користувачі можуть приєднатися до списку очікування безкоштовного Designer. Як тільки додаток стане загальнодоступним, Microsoft збереже безкоштовний доступ, а також преміумверсію для тих, хто має підписку на Microsoft 365 Personal і Microsoft 365 Family.

Контекст 

Microsoft Office контролює ринок, але конкуренти постійно намагаються обійти лідера. Найближчим конкурентом є Google з його системою Workspace, що зараз має понад 8 млн платних користувачів. 

Canva також починає конкурувати з основними частинами Office. У 2021 році стартап представив альтернативу PowerPoint, а у вересні – інструмент для редагування документів.

Матеріали по темі
Новий випуск Forbes Ukraine

Новий випуск Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні