Категорія
Новини
Дата

Microsoft «тихо» звільнила 1000 співробітників у кількох підрозділах – Business Insider

Американська компанія Microsoft звільнила близько 1000 співробітників у кількох підрозділах, включаючи Xbox, пише Business Insider з посиланням на джерела.

Forbes запустив YouTube-проєкт «Країна героїв». Дивіться новий епізод про ХЕРСОН після окупації

Ключові факти

  • Скорочення торкнулося всієї компанії: від ігрового підрозділу Xbox до передової організації Microsoft Strategic Missions and Technology, свідчать заяви звільнених співробітників у соцмережах.
  • Представник Microsoft підтвердив цю інформацію в електронному листі низці видань. «Як і всі компанії, ми регулярно оцінюємо наші бізнес-пріоритети та вносимо відповідні структурні корективи, – повідомив він. – Ми продовжимо інвестувати в наш бізнес та наймати співробітників у ключових для зростання областях наступного року».
  • Зак Крамер, який керує командою Microsoft Mission Engineering, повідомив співробітникам, що група «депріоритизує вже розпочату роботу».

Контекст

У Microsoft працює 180 000 осіб у всьому світі. У липні техногігант заявляв, що планує звільнити менше 1% своїх працівників.

Microsoft стала черговою великою технологічною компанією, яка скорочує персонал на тлі побоювань щодо рецесії в економіці США. Раніше про аналогічні кроки оголосили Snap, Intel, Apple та Oracle.

51% керівників компаній розглядають можливість скорочення кількості робочих місць у найближчі півроку, свідчать дані нещодавного опитування KPMG.

Матеріали по темі
Новий випуск Forbes Ukraine

Новий випуск Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні