Категорія
Новини
Дата

«Ми готові боротися у відповідь». Стартап BetterMe вступив у інформаційну війну. Ось як він допомагає армії та українцям

Стартап BetterMe, який розробляє додатки для здорового способу життя, перенаправив зусилля команди на інформаційну війну та ментальну підтримку українців.

📲 45 секунд – на один пост, 20 хвилин на день, щоб дізнатися головні економічні та бізнесові новини. Підписуйтеся на Telegram-канал Forbes Ukraine, щоб економити час.

«Коли у 2014 році я тікала з окупованого Донецька, не думала, що у 2022 ми будемо тікати з Києва. Ми не хотіли війни, але готові боротися у відповідь», – каже СЕО BetterMe Вікторія Рєпа.

Команда стартапу вже:

  • надіслала переказ на 1 млн грн у фонд «Повернись живим»;
  • надала безплатний доступ до додатку BetterMe Mental Health для українців;
  • розіслала запит своїм партнерам Apple, Google, Pinterest, Snap про зменшення комісії у сторах;
  • розіслала пуш-повідомлення 2,5 мільйонам користувачів із закликом допомогти Україні,
  • PR-команда співпрацює із міжнародними медіа та блогерами, щоб поширювати правдиві новини про ситуацію в Україні. 

Команда стартапу сфокусувалась на підтримці української армії та допомозі у веденні інформаційної війни. «Ми – міжнародна компанія, тому активно використовуємо свої канали, зокрема сповіщення в наших додатках, наші соціальні джерела, як інформаційну зброю, – каже Рєпа. – Команда BetterMe повністю зупинила обслуговування російських користувачів та закликала їх підтримати Україну через пуш-повідомлення в наших додатках».

«Ми готові боротися у відповідь». Стартап BetterMe вступив у інформаційну війну. Ось як він допомагає армії та українцям /Фото 1

Реакція росіян на пуш-повідомлення про війну в Україні

«Я від свого імені намагаюся інформувати партнерів, колег та друзів за кордоном про те, що відбувається в Україні та поширювати перевірену інформацію для допомоги», – додає Рєпа.

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні