Категорія
Новини
Дата

«Ми готові боротися у відповідь». Стартап BetterMe вступив у інформаційну війну. Ось як він допомагає армії та українцям

1 хв читання

Стартап BetterMe, який розробляє додатки для здорового способу життя, перенаправив зусилля команди на інформаційну війну та ментальну підтримку українців.

Як створити продукт, який полюблять клієнти? Отримайте цінні поради від співвласника monobank™ – Олега Гороховського. Купуйте квиток на Форум підприємців, який відбудеться 27 червня.

«Коли у 2014 році я тікала з окупованого Донецька, не думала, що у 2022 ми будемо тікати з Києва. Ми не хотіли війни, але готові боротися у відповідь», – каже СЕО BetterMe Вікторія Рєпа.

Команда стартапу вже:

  • надіслала переказ на 1 млн грн у фонд «Повернись живим»;
  • надала безплатний доступ до додатку BetterMe Mental Health для українців;
  • розіслала запит своїм партнерам Apple, Google, Pinterest, Snap про зменшення комісії у сторах;
  • розіслала пуш-повідомлення 2,5 мільйонам користувачів із закликом допомогти Україні,
  • PR-команда співпрацює із міжнародними медіа та блогерами, щоб поширювати правдиві новини про ситуацію в Україні. 

Команда стартапу сфокусувалась на підтримці української армії та допомозі у веденні інформаційної війни. «Ми – міжнародна компанія, тому активно використовуємо свої канали, зокрема сповіщення в наших додатках, наші соціальні джерела, як інформаційну зброю, – каже Рєпа. – Команда BetterMe повністю зупинила обслуговування російських користувачів та закликала їх підтримати Україну через пуш-повідомлення в наших додатках».

«Ми готові боротися у відповідь». Стартап BetterMe вступив у інформаційну війну. Ось як він допомагає армії та українцям /Фото 1

Реакція росіян на пуш-повідомлення про війну в Україні

«Я від свого імені намагаюся інформувати партнерів, колег та друзів за кордоном про те, що відбувається в Україні та поширювати перевірену інформацію для допомоги», – додає Рєпа.

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Передзамовлення нового номеру Forbes Ukraine. Купуйте зараз за 209 грн замість 279 грн

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні