Категорія
Новини
Дата

«Нова пошта» за пів року доставила 170 млн відправлень. Це на 9% більше від показника довоєнного 2021 року

За перше півріччя «Нова пошта» доставила на 9% більше відправлень, ніж за аналогічний період 2021 року, – до 170 млн. За звітний період компанія вийшла на ринок чотирьох країн та відкрила 21 закордонне відділення, йдеться у пресрелізі НП.

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Ключові факти

  • «Нова пошта» збільшила за цей період кількість відділень різного типу на 935 одиниць. Загальна кількість відділень перевищує 10 000, а поштоматів – 14 000.
  • За перше півріччя компанія доставила 4,2 млн міжнародних посилок. Українці частіше, ніж до повномасштабної війни, користувалися NP Shopping – сервісом купівлі на міжнародних сайтах: кількість таких посилок зросла на 34% у порівнянні з тим самим періодом 2021-го. Найбільш популярними країнами, з яких українці замовляли покупки, залишаються Китай та США, а улюбленими закордонними магазинами українців – Aliexpress, Amazon, 6pm, iHerb, eBay.
  • Власна авіакомпанія Supernova Airlines здійснила 14 рейсів та доставила 250 000 міжнародних відправлень.
  • Також «Нова пошта» продовжує міжнародну експансію. За березень – червень компанія вийшла на ринок чотирьох країн та відкрила 21 відділення у Литві, Чехії, Румунії, Німеччині та Польщі. 
  • Компанія сплатила 5,1 млрд грн податків та зборів за перше півріччя цього року, що на 75% більше в порівнянні із тим самим періодом 2022 року.

Контекст

Торік «Нова пошта» доправила 6,5 млн міжнародних посилок, що на 30% менше, ніж у 2021-му (9,3 млн). При цьому кількість посилок з України зросла у пʼять разів порівняно з минулим роком. Найбільше посилок доставлено в Польщу та Німеччину, повідомила пресслужба компанії. Саме ці країни прийняли найбільше українців (за оцінкою НП – 4 млн).  

У 2023-му компанія планує вийти на довоєнний рівень міжнародних посилок за рахунок освоєння нових напрямів. 

Засновники «Нової пошти» Вячеслав Климов і Володимир Поперешнюк стали підприємцями 2022 року за версією Forbes Ukraine

Минулого місяця компанія відкрила свої перше відділення в Чехії та Румунії. Перше відділення Nova Post у Німеччині розпочало роботу у Берліні 30 червня.  

Матеріали по темі

26 вересня на Форумі «Енергія бізнесу» Forbes збирає регуляторів і лідерів бізнесу. Мета заходу — обговорити проблеми і знайти рішення, які дозволять зробити українську енергетику дешевою, рясною та стійкою. Встигніть купити квиток!

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні