Категорія
Новини
Дата

О восьмій ранку закінчиться комендантська година, але не воєнний стан, – Віталій Кличко

З 28 лютого комендантська година буде тривати, як було визначено раніше, – з 22:00 до 7:00

Telegram-канал Forbes – ультимативний гід у світі українського бізнесу. Підписатись на канал

У цей час рух власним транспортом, окрім того, що має спецперепустки, заборонено. І ті люди, які перебуватимуть у цей час на вулиці, будуть вважатися членами диверсійних груп.

«Не наражайтеся на небезпеку. Прошу всіх дотримуватися правил», – сказав Кличко. Він зазначив, що у столиці продовжують знешкоджувати диверсійні групи, а в деяких районах відбуваються перестрілки. «І навіть в дозволені години виходьте в місто виключно за нагальної необхідності. В магазин, аптеку. Підтримуйте літніх і одиноких людей, яким необхідна сьогодні допомога», – попередив міський голова Києва Віталій Кличко.

Він нагадав, що у столиці почав працювати координаційний штаб для забезпечення харчами та речами першої необхідності тих киян, яким необхідна допомога.

«Хочу підкреслити: Росія продовжує воювати проти України не тільки військовою зброєю, а й інформаційно. Створюють фальшиві сторінки представників влади, маніпулюють інформацією, створюючи якісь легенди. Створили клон моєї сторінки в Instagram. Увечері російські інтернет-видання розповсюдили інформацію з посиланням на мене, що Київ нібито оточений і евакуація людей неможлива. Не вірте брехні! Довіряйте інформації тільки з офіційних джерел», – сказав Кличко.

Хроніка війни. 28 лютого. Україна дає відсіч та отримує підтримку, світ ізолює Росію

Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні