Категорія
Новини
Дата

Польща пропонує створити «План Маршалла – 2» для України

Премʼєр-міністр Польщі Матеуш Моравецький запропонував створити ще один «План Маршалла» для реконструкції України, заявив Моравецький в інтервʼю WNP.pl. Окрім Польщі, до нього мають також долучитися найбагатші країни.

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Ключові факти

  • Моравецький обіцяє порушити це питання на наступному засіданні Ради Європи.
  • За словами премʼєр-міністра, «цей план мають складати насамперед найбагатші країни, оскільки вони впустили момент, коли можна було попередити російську агресію».
  • Польща також буде допомагати у розробці плану, але премʼєр прогнозує, що Польща понесе втрати через кризу біженців.

Контекст

Раніше премʼєр-міністр Великої Британії Борис Джонсон також анонсував «План Маршалла», щоб відбудувати Україну.

Засідання Європейської Ради з питань агресії Росії проти України, безпеки та оборони, енергетики, економіки та пандемії заплановано на 24–25 березня. Президент США Джо Байден має долучитися до дискусій європейських лідерів щодо підтримки України та зміцнення трансатлантичних відносин проти російської агресії.

Матеріали по темі

26 вересня на Форумі «Енергія бізнесу» Forbes збирає регуляторів і лідерів бізнесу. Мета заходу — обговорити проблеми і знайти рішення, які дозволять зробити українську енергетику дешевою, рясною та стійкою. Встигніть купити квиток!

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні