Категорія
Новини
Дата

Путін готовий до переговорів з Україною – хоче, щоб вона «визнала» нейтральний статус

Президент Росії Володимир Путін готовий до переговорів з керівництвом України, розповів російському «Интерфакс» Дмитро Пєсков, речник Путіна. Очікування Путіна, за його словами, – визнання Україною нейтрального статусу та відмова від «розміщення озброєнь».

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Пєсков вважає, що Україна і Росія повинні вирішити свої «червоно-лінійні» проблеми.

«Президент сформулював своє бачення того, що ми чекали б від України…Це нейтральний статус, це відмова від розміщення озброєнь. Тут питання, чи готове керівництво України на це?» — сказав Пєсков.

На уточнююче питання, чи готова зараз Росія поспілкуватися з керівництвом України на цю тему, Пєсков сказав: «Якщо керівництво України готове про це говорити».

26 вересня на Форумі «Енергія бізнесу» Forbes збирає регуляторів і лідерів бізнесу. Мета заходу — обговорити проблеми і знайти рішення, які дозволять зробити українську енергетику дешевою, рясною та стійкою. Встигніть купити квиток!

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні