Категорія
Новини
Дата

Російський офіс на вихід. Одна з найбільших консалтингових компаній світу Accenture припиняє бізнес в Росії

У офіційному зверненні компанія подякувала 2300 співробітників російського підрозділу та перерахує $5 млн на допомогу для України

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Ключові факти:

  • «Accenture разом з народом України та урядами, компаніями та окремими людьми по всьому світу закликає негайно припинити незаконний та жахливий напад на народ України та його свободу», – йдеться у заяві компанії про вихід з російського бізнесу.
  • «Ми дякуємо нашим майже 2300 колегам у Росії за їх відданість і служіння Accenture протягом багатьох років», – написали у компанії. Вона продовжить надавати підтримку російським колегам.
  • Accenture пожертвує $5 млн некомерційним організаціям, які працюють для допомоги людям в Україні та тим, хто переміщується до Польщі, Румунії, Словаччини, Угорщини та Чехії. Компанія подвоїть 100% пожертв від членів команди.

Контекст:

Accenture – одна з найбільших консалтингових компаній світу з капіталізацією понад $211 млрд. Вона має 674 000 співробітників та 7000 клієнтів по всьому світу. Accenture не має офісу в Україні, проте українці працюють у багатьох її філіях.

Accenture поповнила список світових брендів, що відмовляються вести бізнесу Росії через війну в Україні.

26 вересня на Форумі «Енергія бізнесу» Forbes збирає регуляторів і лідерів бізнесу. Мета заходу — обговорити проблеми і знайти рішення, які дозволять зробити українську енергетику дешевою, рясною та стійкою. Встигніть купити квиток!

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні