Фото: © Денис Мінаєв для Forbes Ukraine, 2022 рік
Категорія
BrandVoice
Дата

Російський ракетний удар знищив WINETIME у Запоріжжі. Як магазин виглядав і працював до цього

Фото: © Денис Мінаєв для Forbes Ukraine, 2022 рік

Зранку 6 жовтня російські війська завдали сім ракетних ударів по Запоріжжю. Ракети поцілили у великий магазин WINETIME на проспекті Соборному, повністю зруйнувавши його приміщення та частину будинку.

Внаслідок теракту значних руйнувань зазнали вісім житлових будинків по всьому місту, є жертви серед населення. Персонал WINETIME не постраждав. 

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

У коментарі Forbes представники WINETIME озвучили, що пріоритетне завдання зараз – попіклуватися про людей. У компанії дізнаються потреби, щоб надати будь-яку можливу допомогу постраждалим від удару та їхнім сім’ям.

Російський ракетний удар знищив WINETIME у Запоріжжі. Як магазин виглядав і працював до цього /Фото 1

Наслідки ракетного удару по Запоріжжю. Фото: Суспільне Новини

Магазин у Запоріжжі був осередком домашнього затишку для містян

Запоріжжя – прифронтове місто, що регулярно зазнає обстрілів. Проте магазин у місті не припиняв роботу ні на день із 24 лютого – таке рішення узгоджено прийняла команда разом із керівництвом. 

Своєю головною місією працівники вважали забезпечення клієнтів атмосферою, задоволенням та улюбленою гастрономією, яких зараз особливо бракує. Люди приходили з бажанням поспілкуватися зі знайомим персоналом та зробити приємну покупку. 

Російський ракетний удар знищив WINETIME у Запоріжжі. Як магазин виглядав і працював до цього /Фото 2

Магазин WINETIME у Запоріжжі до ракетного удару. Фото: © Денис Мінаєв для Forbes Ukraine, 2022 рік

«З перших днів вторгнення клієнти робили масові закупки, полиці магазину спустошувалися дуже швидко, а в нас не було можливості поповнити асортимент через заблоковані склади та сильні затримки з логістикою. Але ми спілкувалися з клієнтами, щоб зрозуміти їхні потреби. Коли почали отримувати вдячність від гостей, відчули, що все робимо правильно», – пояснює Юлія Задиракіна, директорка магазину WINETIME у Запоріжжі

Російський ракетний удар знищив WINETIME у Запоріжжі. Як магазин виглядав і працював до цього /Фото 3

Юлія Задиракіна, директорка магазину WINETIME у Запоріжжі. Фото: © Денис Мінаєв для Forbes Ukraine, 2022 рік

Магазин на Соборному проспекті, куди WINETIME переїхав лише кілька років тому, знаходиться в історичному кварталі міста. Крім того, в одній будівлі з магазином знаходиться Запорізький волонтерський центр. З перших днів вторгнення запорізька команда WINETIME приносила їжу, медикаменти, засоби гігієни та власну випічку. 

«Кожен був чимось зайнятий, і це дуже допомагало. Люди розуміли, що ми – великий механізм, обʼєднаний спільною метою», – додає Юлія. 

Знищення запорізького магазину – це вже не перша втрата для мережі WINETIME за час війни. У перші тижні вторгнення російська армія повністю зруйнувала склад та магазин у Стоянці. Після деокупації Київської області компанія оперативно відбудувала його та знову приймає гостей.

Російський ракетний удар знищив WINETIME у Запоріжжі. Як магазин виглядав і працював до цього /Фото 4

Магазин WINETIME у Стоянці до та після знищення російськими військами. Фото надані WINETIME.

Російський ракетний удар знищив WINETIME у Запоріжжі. Як магазин виглядав і працював до цього /Фото 5

Магазин WINETIME у Стоянці до та після знищення російськими військами. Фото надані WINETIME.

Російський ракетний удар знищив WINETIME у Запоріжжі. Як магазин виглядав і працював до цього /Фото 6

Магазин WINETIME у Стоянці до та після знищення російськими військами. Фото надані WINETIME.

Компанія вже готується до майбутнього відновлення будинку та магазину й у Запоріжжі. Пріоритет наразі – безпека команди на місці та допомога постраждалим. Попри трагічні події у WINETIME вірять, що незабаром затишний куток для гостей знову зʼявиться у місті. 

26 вересня на Форумі «Енергія бізнесу» Forbes збирає регуляторів і лідерів бізнесу. Мета заходу — обговорити проблеми і знайти рішення, які дозволять зробити українську енергетику дешевою, рясною та стійкою. Встигніть купити квиток!

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні