Категорія
Новини
Дата

Російський центробанк порадив брати готівку і картку «Мир» для платежів за кордоном. Випущені картки далі працюватимуть у Росії

Центробанк Росії повідомив, що картки міжнародних платіжних систем Visa і Mastercard працюватимуть у країні до закінчення терміну придатності. Покупки у закордонних інтернет-магазинах та використання карт за кордоном будуть недоступні. ЦБ порадив росіянам брати готівку та картку місцевої платіжної системи «Мир» для платежів за кордоном

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Ключові факти

  • Картки Visa і Mastercard, які уже випустили російські банки, працюватимуть на території Росії до завершення терміну придатності. Національна система платіжних карт продовжує обробляти операції за цими картками всередині країни.
  • Росіяни зможуть здійснювати операції в банкоматах, розплачуватися карткою та переводити кошти з картки на карту всередині Росії.
  • Покупки в іноземних інтернет-магазинах по картах Visa і Mastercard та використання карт за кордоном будуть недоступні.
  • Центробанк Росії радить брати з собою готівку під час поїздок за кордон.
  • Росіяни також можуть користуватися карткою російської платіжної системи «Мир» у країнах, де вона доступна: Туреччина, Вʼєтнам, Вірменія, Білорусь, Казахстан, Киргизія, Таджикістан, невизнані республіки Південної Осетії та Абхазії.

Контекст

Міжнародні платіжні системи Visa та Mastercard зупиняють усі операції в Росії, повідомляє Bloomberg і Mastercard у своєму прессрелізі. Картки платіжних систем, випущені російськими банками, не будуть працювати за кордоном. Водночас у Росії не будуть працювати картки Visa i Mastercard, випущені поза РФ.

26 вересня на Форумі «Енергія бізнесу» Forbes збирає регуляторів і лідерів бізнесу. Мета заходу — обговорити проблеми і знайти рішення, які дозволять зробити українську енергетику дешевою, рясною та стійкою. Встигніть купити квиток!

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні