Категорія
Новини
Дата

«Роскосмос» тепер теж укладатиме міжнародні контракти у рублях

В Росії вирішили укладати міжнародні контракти компанії «Роскосмос» у рублях. Про це заявив голова російської держкорпорації Дмітрій Рогозін, повідомляє російський Коммерсантъ.

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти:

  • Після доручення президента РФ Владіміра Путіна отримувати плату від країн ЄС та США за газ лише у рублях, «Роскосмос» вирішив теж запровадити нововведення.
  • «Ми тепер теж усі зовнішні наші контракти укладатимемо в рублях за такою ж схемою, як працюватимуть наші видобувні вуглеводні компанії», – заявив Рогозін в етері одного з кремлівських ЗМІ.

Контекст:

У РФ вирішили перевести оплати за постачання російського газу на експорт у «недружні країни» на російські рублі. Ціни на газові ф’ючерси з поставкою у квітні злетіли на 18,9% після того, як стало відомо про плани РФ перевести оплату за газ для «недружніх країн» у російські рублі.

Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні