Категорія
Новини
Дата

S&P Dow Jones виключить облігації російських і білоруських емітентів з індексів

1 хв читання

Індексний провайдер S&P Dow Jones Indices вилучить облігації російських та білоруських емітентів зі своїх індексів 31 березня, заявила компанія. Провайдер прийняв рішення після консультацій з ринком.

Як створити продукт, який полюблять клієнти? Отримайте цінні поради від співвласника monobank™ – Олега Гороховського. Купуйте квиток на Форум підприємців, який відбудеться 27 червня.

Ключові факти

  • S&P Dow Jones Indices оголосив, що після закінчення робочого дня 31 березня виключить облігації російських і білоруських емітентів з індексів, що розраховуються компанією.
  • Виключення білоруських облігацій не було обговорено із учасниками ринку, але провайдер вирішив також вилучити їх через санкції та «обмежену доступність ринку».

Контекст

Раніше S&P Dow Jones хотіла також виключити російські акції з торгів, але остаточного рішення наразі немає.

Компанія S&P Dow Jones Indices випускає, підтримує, ліцензує та продає індекси фондового ринку. Найвідоміші — S&P 500 та промисловий індекс Доу-Джонса (DJIA). Компанія також управляє найстарішим індексом — транспортним індексом Доу-Джонса, створеним в 1882 році Чарльзом Доу, засновником The Wall Street Journal. 

Інші індексні провайдери FTSE Russell і MSCI Inc. також заявили про виключення російських акцій зі своїх індексів.

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Передзамовлення нового номеру Forbes Ukraine. Купуйте зараз за 209 грн замість 279 грн

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні