Категорія
Новини
Дата

Швейцарія виділить Україні майже $66 млн на цифровізацію

1 хв читання

Федеральна рада Швейцарії вирішила продовжити підтримку України у сферах цифровізації та електронного урядування, виділивши на ці цілі 58,7 млн ​​швейцарських франків ($66 млн) протягом наступних чотирьох років, сказано у повідомленні швейцарського уряду.

Нещодавно Швейцарія виділила $5,5 млрд до 2036 року на відновлення України.

Як створити продукт, який полюблять клієнти? Отримайте цінні поради від співвласника monobank™ – Олега Гороховського. Купуйте квиток на Форум підприємців, який відбудеться 27 червня.

Ключові факти

  • Зазначається, що таким чином, Швейцарія просуває демократичні реформи в Україні через цифровізацію і водночас підвищує прозорість державних послуг. Обидві області мають вирішальне значення для відновлення України.
  • Згідно із повідомленням, Швейцарія продовжить підтримку і надасть загалом 58,7 млн ​​швейцарських франків у період 2024–2028 років. Фінансування буде здійснюватися з регулярного бюджету міжнародного співробітництва і буде зосереджено, зокрема, на проектах у регіонах, яких безпосередньо торкнулася війна і важливі для майбутнього відновлення країни. 
  • Деякі з ключових напрямів включатимуть охорону здоровʼя, освіту та гуманітарне розмінування.
  • Швейцарія офіційно оголосить про виділення допомоги на наступній конференції з відновлення України (URC), яка відбудеться 11 та 12 червня у Берліні. Метою конференції є мобілізація подальшої міжнародної підтримки відновлення України. Дві попередні конференції пройшли у Лугано у 2022 році та у Лондоні у 2023 році.

Контекст

10 квітня Федеральна рада Швейцарії вирішила протягом наступних 12 років і до 2036-го виділити 5 млрд швейцарських франків ($5,5 млрд). Йдеться про гуманітарну допомогу та підтримку економічного розвитку і довгострокового відновлення України.

Допомога матиме поетапний підхід: спершу підтримка України з бюджету міжнародного співробітництва до 2028 року становитиме 1,5 млрд швейцарських франків. У період 2029–2036 років Федеральна рада має намір також вивчити інші джерела (крім міжнародного співробітництва), з яких можна отримати решту 3,5 млрд швейцарських франків.

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Передзамовлення нового номеру Forbes Ukraine. Купуйте зараз за 209 грн замість 279 грн

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні