Категорія
Новини
Дата

США нададуть Україні $500 млн грантового фінансування — Мінфін

США планують надати Україні $500 млн грантового фінансування, повідомила пресслужба Мінфіну після онлайн-зустрічі міністра фінансів Сергія Марченка з тимчасовою повіреною у справах США в Україні Крістіною Квін.

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • Під час зустрічі представниця США підтвердила намір про надання Україні $500 млн прямого фінансування державного бюджету, йдеться у повідомленні. Ці кошти будуть надані на безповоротній основі.
  • «Кошти є грантовими, і це особливо важливо з огляду на необхідність вже зараз думати про відновлення країни після нашої перемоги. Сполучені Штати ще раз демонструють, що є нашими надійними друзями та ключовими партнерами», — сказав Марченко.

Контекст

24 березня президент США Джо Байден заявив, що Вашингтон виділить понад $1 млрд гуманітарної допомоги для українців, які постраждали від війни. 30 березня Байден повідомив президенту Володимиру Зеленському, що США мають намір надати українському уряду $500 млн прямої бюджетної допомоги.

Матеріали по темі
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні