Категорія
Новини
Дата

Телепродюсер Роднянський працює над серіалом про Путіна. Стрічка покаже, що відбувається за стінами Кремля

Продюсер і колишній гендиректор телеканалу «1+1» Олександр Роднянський створює серіал. Це буде «справжня, жахаюча історія про те, як людина, яка змінила світ, отримала для цього владу», сказав Роднянський виданню Variety.

Ключові факти

  • Серіал «Усі кремлівці» компанії Роднянського в Лос-Анджелесі AR Content знімається за бестселером репортера Михайла Зигаря. Він був головним редактором російського телеканалу «Дождь», що був заборонений і розпущений у перший тиждень війни в Україні.
  • Книга написана на основі серії інтерв’ю з найближчим оточенням Путіна.
  • Серіал Роднянського розповість про те, як скромний колишній офіцер КДБ став одним із найстрашніших політиків у світі. Стрічка проллє світло на те, що відбувається за стінами Кремля, і розкриє, як діють Путін та його найближче оточення, пише видання.
  • «У ситуації, коли доля Європи та Нового Світового Порядку вирішується в режимі реального часу на полі бою України, війну, яка потрясла підвалини сучасного суспільства, розпочала одна людина – Путін», – сказав Роднянський виданню.
  • Описуючи серіал як російський «Картковий будиночок», він додав: «Шоу покаже не тільки махінації різних гравців. По суті, історія простежить еволюцію розуму Путіна».
  • Путін спершу пробував будувати нормальні відносини із Заходом, однак після війни в Іраку та революцій у Грузії та Україні, він почувався зрадженим, сказав Роднянський. «Війна, яку він веде в Україні, є прямим результатом цього почуття, – додав продюсер. — «Усі кремлівці» покажуть міжнародній аудиторії, як крок за кроком розум Путіна розчинився в теоріях змови і як люди навколо нього використовували його глибокі страхи та недовіру до західних цінностей, які він завжди вважав цинічною брехнею».

Контекст

У 2021 році AR Content уклав угоду з Apple на розробку та виробництво високоякісних мультикультурних і багатомовних телевізійних серіалів для Apple TV+. Раніше таку співпрацю Apple TV+ пропонувала продакшенам Мартіна Скорсезе, Леонардо Ді Капріо, Ідріса Ельби, Рідлі Скотта.

Сам Роднянський двічі номінувався на премію «Оскар».