Категорія
Новини
Дата

Tesla скорочує кількість співробітників на 10% – Reuters

Виконавчий директор Tesla Ілон Маск заявив, що у нього «суперпогані відчуття» щодо економіки, тому виробник електрокарів скорочує персонал на близько 10%. Про це пише Reuters з посиланням на внутрішній лист Маска.

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • 2 червня менеджерам Tesla було надіслано електронний лист під назвою «Призупинити всім найм в усьому світі».
  • Tesla не надала Reuters коментар на момент публікації.
  • На цьому тижні Маск також попросив співробітників Tesla повернутися в офіс або покинути компанію. «Кожен у Tesla зобов’язаний проводити в офісі мінімум 40 годин на тиждень, – написав Маск в іншому електронному листі, надісланому співробітникам. – Якщо ви не з’явитеся, ми вважатимемо, що ви подали у відставку».

Контекст

Прибуток виробника електрокарів Tesla за перші три місяці 2022 року становив $3,3 млрд. Компанія побила рекорд попереднього кварталу, коли прибуток досяг $2,3 млрд. 

У 2022-му компанія має намір випустити 1,5 млн автомобілів попри нову хвилю коронавірусу в Китаї. Шанхайський завод Tesla, де виготовляються седани й кросовери, був закритий протягом місяця через жорсткі карантинні обмеження й має проблеми з постачанням комплектуючих. Раніше Tesla назвала шанхайський завод своїм основним експортним центром, що робить його критичним місцем для виробника.

Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні