Категорія
Новини
Дата

Третя з четвірки. Baker Hughes зупинила інвестиції в Росію

Нафтосервісна компанія Baker Hughes зупиняє інвестиції в Росію, повідомляє компанія на своєму сайті. Це третя компанія із «великої четвірки» нафтосервісних компаній, які припиняють бізнес із Росією.

Інвестувати? Почекати? Продавати? Війна змінює все, крім обов’язку лідера приймати виважені рішення. Вже 30 травня 40+ спікерів поділяться досвідом на Першій щорічній конференції про фінанси, інвестиції та економічне зростання. Купуйте квиток за посиланням.

Ключові факти

  • Рада директорів Baker Hughes повідомила керівництву компанії про рішення на початку цього тижня, зазначив Лоренцо Сімонеллі, голова та генеральний директор Baker Hughes.
  • Компанія ухвалила рішення, дотримуючись санкцій.

Контекст

Напередодні друга за величиною нафтосервісна компанія Halliburton оголосила про негайне припинення подальшої діяльності у Росії. За час своєї діяльності у Росії компанія співпрацювала з усіма основними надрокористувачами — «Газпромом», «Газпром нафтою», «Роснафтою», «ЛУКОЙЛ» та іншими.

Однак інша компанія з «четвірки» –Schlumberger – тільки припинила інвестиції в РФ. Weatherford International поки не виступила з заявою щодо бізнесу з Росією.

До нафтосервісних послуг відносять: буріння свердловин (експлуатаційних і розвідувальних), їх поточний і капітальний ремонт, сейсмічні дослідження й геофізичні роботи, будівництво інфраструктури, застосування методів підвищення нафтовіддачі пластів та інтенсифікація видобування, транспортні послуги, обслуговування й ремонт нафтопромислового обладнання.

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні