Категорія
Новини
Дата

Uber відновлює роботу у Львові та надає безкоштовний проїзд на кордоні з Польщею

Американський каршерінг-сервіс також перерахує $500 000 для Червоного Хреста та Всесвітньої продовольчої програми США

Telegram-канал Forbes – ультимативний гід у світі українського бізнесу. Підписатись на канал

Ключові факти:

  • Uber відновлює роботу у Львові через тиждень після початку війни в Україні. «Ми працюємо з Львівською Міською Владою по відновленню нашої роботи сьогодні, щоб Uber можна було використовувати для вимушених поїздок та транспортування гуманітарної допомоги», – йдеться у заяві компанії.
  • Компанія сподівається відновити роботу у інших містах. Які саме міста маються на увазі та як скоро там знову запрацює додаток Uber – невідомо.
  • Компанія додатково перерахує $500 000 для Міжнародної федерації Червоного Хреста та Всесвітньої продовольчої програми США на підтримку гуманітарних зусиль Всесвітньої продовольчої програми ООН в Україні та сусідніх країнах.
  • Цього тижня сервіс запустить у додатку кнопку пожертвування, що дозволить водіям Uber у США (а потім і в інших країнах) робити пожертви до Міжнародному комітету порятунку. Uber подвоїть пожертви, зроблені за допомогою цієї функції, до $1 млн.
  • Uber надасть необмежені безкоштовні поїздки між українським кордоном і польськими містами для підтримки біженців та їхніх сімей.
  • Транспорт для співробітників Центрів прийому мігрантів та для доставки товарів на склади НГО в Польщі теж буде безкоштовним.

Контекст:

Сервіс Uber перестав працювати в Україні 24 лютого. «Ми продовжуємо стежити за обставинами та сподіваємося, що це тимчасова ситуація», – заявили тоді в пресслужбі Uber. Конкуренти Bolt та Uklon продовжили працювати без змін.

Про те, як український Uklon розвозив українців у перші дня війни та що робить для підтримки армії та громадян, Forbes розповідав співвласник компанії Сергій Смусь.

Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні