Категорія
Новини
Дата

Український Forbes продовжує служити своїй аудиторії і Україні. Заява у зв’язку з публікацією Washington Post

Український Forbes продовжує служити своїй аудиторії і Україні. Заява у зв’язку з публікацією Washington Post /Forbes Україна

Український Forbes продовжує служити своїй аудиторії і Україні. Заява у зв’язку з публікацією Washington Post Фото Forbes Україна

У зв’язку з публікацією Washington Post про можливу участь російського бізнесмена в угоді про придбання глобального Forbes вважаємо необхідним прояснити ситуацію.

  1. У травні 2023 року американський мільярдер Остін Расселл оголосив про придбання 82%-ї частки в Forbes Global Media Holdings, материнської компанії всесвітньо відомого журналу. 
  2. Остін Рассел є засновником та СЕО компанії Luminar Technologies, яка спеціалізується на розробці технологій автономного водіння з капіталізацією понад $1,5 млрд.
  3. Остін Рассел категорично заперечує присутність російського капіталу в консорціумі, що бере участь у реалізації угоди.
  4. Угода з придбання 82% Forbes Global Media Holdings не є завершеною. Вона знаходиться в полі зору американських регуляторів, у тому числі Комітету з іноземних інвестицій у Сполучені Штати (CFIUS) при Міністерстві фінансів США.
  5. Forbes є глобальним брендом зі 100-літньою історією та бездоганною репутацією. Будь-які дії, що підривають цей спадок, є неприйнятними.
  6. Forbes Ukraine видається згідно з ліцензійною угодою, яка передбачає високі стандарти журналістики й корпоративного управління. Ми служимо єдиній групі інтересів – нашій аудиторії, і це ніколи не зміниться.

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні