Кабінет Міністрів на своєму засіданні схвалив новий пакет обмежувальних заходів, який стосується 99 фізичних та 178 юридичних осіб. Йдеться про підприємства військово-промислового комплексу РФ, посадових осіб нацбанків Росії та Білорусі, повідомляє пресслужба Мінреінтеграції.
Шукаємо 250 малих та середніх бізнесів, які змінюють правила гри. Якщо ваша компанія стрімко зростає та має амбіції стати лідером ринку — подайте заявку до Next250!
Ключові факти
- Потрапили під обмеження й інші російські й білоруські компанії та громадяни цих країн – ті, що сприяли агресії Росії проти України та за допомогою яких Росія намагалася обходити застосовані проти неї санкції, йдеться в повідомленні.
- Зазначається, що список персон, які потрапили під жорсткі обмеження, очолили доньки президента РФ Володимира Путіна.
- Санкції проти них усіх застосували також і США.
- «Тож відтепер обмеження до держави-агресора та її прибічників застосовуватимуться синхронно країнами-партнерами і Україною», – додали у відомстві.
Контекст
Днями Кабінет Міністрів пропонував Раді національної безпеки та оборони запровадити санкції проти російських юросіб, які забезпечують продовольством армію Росії. Про це йдеться у відповідному розпорядженні. Зазначається, що юридичні особи, які виробляють індивідуальні раціони харчування, «створюють реальні загрози національним інтересам, національній безпеці, суверенітету і територіальній цілісності України, сприяють терористичній діяльності, призводять до окупації території».
У доданому до розпорядження переліку міститься інформація щодо 18 підприємств. Розпорядження передбачає, що санкції РНБО будуть впроваджені на п’ять років.
З 24 лютого до АРМА передано активи 19 українських компаній, що контролювалися російськими корпораціями «Ростех», «Роснєфть», «Газпром», «РусАл», «Росатом», «Група ГМС», «Татнєфть» і російськими банками на загальну суму понад 7,75 млрд грн, а також тисячі закріплених за ними об’єктів нерухомого та рухомого майна на сотні мільйонів гривень.
До АРМА за ініціативи СБУ передано такі об’єкти, як готелі «Турист» і «Дружба» у Києві; санаторій «Жовтень» у Конча-Заспі, одеський санаторій «Куяльник», «Моршинський» у Львівській області та «Поляна» на Закарпатті; спортивні комплекси, зокрема будівля, в якій розташований Kyiv Sport Club



Ви знайшли помилку чи неточність?
Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.