Категорія
Новини
Дата

Інвестиційна компанія Apollo Global може видати Ілону Маску кредит на купівлю Twitter

Американська компанія з управління інвестиціями Apollo Global Management розглядає можливість сприяти купівлі Twitter, пише The Wall Street Journal з посиланням на обізнані джерела.

Telegram-канал Forbes – ультимативний гід у світі українського бізнесу. Підписатись на канал

Ключові факти

  • Apollo може надати необхідний для тендеру кредит підприємцю Ілону Маску, який заявляв про намір купити Twitter або іншим можливим покупцям.
  • Крім того, компанія вивчає можливість співпраці між корпорацією Yahoo, власником якої вона є, та Twitter.
  • Очікується, що Twitter відхилить пропозицію Маска найближчими днями. Компанія планує повідомити про прибутки 28 квітня і тоді може детально розповісти про свою позицію.

Контекст

Нью-йоркська компанія Apollo є гігантом приватного капіталу та кредитування з приблизно $500 млрд під управлінням. Вона відома купівлею компаній у різних секторах, включно з медіа, та своїм великим страховим відділом. Фірма часто інвестує в частку компанії або викупає її. Покупкою Twitter вона цікавиться вже не вперше. Компанія також вела переговори про придбання Facebook.

Ілон Маск, який нещодавно став найбільшим акціонером соцмережі Twitter — 9,2%, хоче повністю купити компанію. Він оцінив її приблизно у $43 млрд. У компанії відповіли, що її правління розгляне пропозицію, і будь-яка відповідь буде на користь «всіх акціонерів Twitter». Як писав Reuters, компанія Thoma Bravo LP також зацікавлена у формуванні пропозиції з придбання Twitter, яка буде конкурувати з пропозицією Ілона Маска.

Bloomberg повідомив, що правління Twitter може вжити заходів, які захистять компанію від спроб ворожого поглинання. Одним із розглянутих варіантів є так звана «отруйна таблетка» — план захисту прав акціонерів.

Маск має понад 80 млн підписників у Twitter. Після інвестування в компанію він почав висловлювати пропозиції щодо змін у її діяльності: від перетворення штаб-квартири Twitter у Сан-Франциско на притулок для безпритульних та додавання можливості редагування твітів до надання автоматичних позначок преміум-користувачам.

Матеріали по темі
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні