Категорія
Новини
Дата

З роти із 100 людей вижили лише чотири. Членкиня Ради Федерації Росії повідомила, що на війну з Україною відправляють строковиків

1 хв читання

Російська Федерація відправляє воювати в Україну солдатів-строковиків. З роти із 100 людей вижили лише 4. Про це повідомила членкиня Ради Федерації РФ Людмила Нарусова на засіданні Комітету РФ з конституційного законодавства та державного будівництва, передає УП

Основні факти:

  • «Вчора із зони бойових дій в Україні було виведено строковиків, яких змушували підписати контракт або за них підписували. Але тільки в результаті з роти із 100 чоловік живих залишилося четверо», – сказала Нарусова. 
  • Вона додала, що звернулася до військового відомства РФ із проханням підтвердити цю інформацію, але «їй відмовили»: «Військове відомство, яке відмовляється підтвердити достовірна (інформація – ред.) чи ні, – це як?».
  • Її перебили й відповіли, що всі докази надає «слідство РФ». 

Контекст:

Президент Росії Володимир Путін 24 лютого розпочав війну проти України, називаючи це «спеціальною воєнною операцією» із захисту РФ від НАТО. Російські війська розпочали наземне, морське та повітряне вторгнення, обстрілюючи міста України.

На території України воюють понад 120 000 військовослужбовців РФ. У Пентагоні вважають, що Росія кинула 90% своїх сил. 22 грудня 2022 року секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов говорив: «Наразі ми бачимо, що 122 000 перебувають на [відстані] 200 кілометрів і 143 500 військових РФ — на відстані 400 кілометрів від нашого кордону».

З 24 лютого російські втрати – близько 9000 військових.

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Попередній слайд
Наступний слайд
В новому журналі Forbes Ukraine: список NEXT 250 перспективних компаній малого та середнього бізнесу

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні