Категорія
Новини
Дата

Засновник Revolut Влад Яценко розповів, скільки рахунків для біженців з України необанк відкрив від початку війни

1 хв читання

Британський необанк Revolut відкрив чверть мільйона рахунків для біженців з України. Про це у зверненні до працівників з нагоди Дня Незалежності України розповів засновник фінтех-компанії українець Влад Яценко. Текст звернення є в розпорядженні Forbes.

Як створити продукт, який полюблять клієнти? Отримайте цінні поради від співвласника monobank™ – Олега Гороховського. Купуйте квиток на Форум підприємців, який відбудеться 27 червня.

Ключові факти

  • За словами Яценка, Revolut вирішив дозволити українським біженцям відкривати рахунки після 24 лютого, щоб полегшити для них використання та доступ до грошей за межами України.
  • Загалом необанк відкрив майже 250 000 таких рахунків та скасував комісії на операції з рахунками в українських банках. «Ми діяли швидко, щоб продемонструвати підтримку людям з України», – зазначив Яценко у зверненні.
  • Він також додав, що Revolut взяв участь у кампанії «Червоного Хреста» зі збору донатів для українців, перерахувавши £1,5 млн.

Контекст

Revolut оголосив, що став доступним для українців, які виїхали до Євросоюзу, 14 березня. Сервіс Влада Яценка та Миколи Сторонського спростив умови користування додатком для біженців: раніше для відкриття рахунку електронних грошей вимагалося підтвердження права на проживання у Європі. Протягом березня акаунти Revolut відкрили 30 000 українських користувачів, повідомили Forbes у пресслужбі компанії.

Яценко та Сторонський заснували фінтех-стартап Revolut у 2015 році. У 2021 році Яценко був на 34-му місці у списку найбагатших українців Forbes зі статками у $300 млн. Після того як Revolut залучив $800 млн в останньому раунді інвестицій, його оцінка збільшилася до $33 млрд, а частка Яценка зросла до $1,3 млрд.

До війни компанія мала плани на розвиток на українському ринку. Наприкінці 2021 року стартап зареєстрував офіс в Україні та почав наймати для нього спеціалістів, проте про запуск повноцінної роботи в країні тоді не йшлося. У лютому 2022-го Revolut став одним із перших резидентів «Дія City» (спецрежиму для IT-компаній).

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Передзамовлення нового номеру Forbes Ukraine. Купуйте зараз за 209 грн замість 279 грн

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні