Категорія
Новини
Дата

Збанкрутіла FTX подала до суду на крипто-кредитора Voyager Digital, щоб повернути $446 млн

Криптобіржа FTX, яка збанкрутіла наприкінці минулого року, подала до суду на крипто-кредитора Voyager Digital. Біржа намагається повернути $446 млн в рахунок погашення кредиту, пише Business Insider.

⚡️Ми дуже хочемо, щоб наші читачі знали більше, створювали більше і заробляли більше. Тому даруємо 44% знижки на річну підписку на сайт Forbes. Діє з промокодом SMART до 19.05 Оформлюйте зараз за цим посиланням

Ключові факти

  • Обидві криптофірми оголосили про банкрутство минулого року через проблеми з ліквідністю на тлі так званої криптозими.
  • FTX прагне розплатитися з кредиторами Alameda Research за рахунок повернутих коштів. Вона сподівається повернути $446 млн в рахунок погашення кредиту, який вона виплатила криптокредитору, перш ніж збанкрутувала.
  • Адвокати FTX подали на Voyager позов до суду у справах про банкрутство округу Делавер на суму $445,8 млн.
  • FTX повідомила, що від імені Alameda вона виплатила Voyager $248,8 млн у вересні й $193,9 млн у жовтні.

Контекст

FTX Сема Бенкмана-Фріда зазнала краху через нестачу ліквідності, Voyager постраждала від так званої «криптозими» на ринку цифрових активів за ліквідацією фонду Three Arrows Capital.

Раніше клієнти FTX подали колективний позов до суду в справі про банкрутство, намагаючись стати першими в чергу на відшкодування коштів.

FTX заявляла, що звернеться до суду з питань банкрутства США з проханням дозволити їй продати на аукціоні частину свого бізнесу та не розголошувати імена клієнтів, поки вона працюватиме над поверненням їм коштів.

12 січня стало відомо, що FTX повернула понад $5 млрд ліквідних активів. Проте масштаби втрат клієнтів у результаті її краху поки що невідомі.

17 січня юристи FTX розкрили інформацію про уцілілі ліквідні активи біржі. У презентації, показаній на зустрічі з представниками Офіційного комітету незабезпечених кредиторів (UCC) та опублікованій на сайті юридичної компанії Kroll, FTX представила нову інформацію про активи на балансі FTX.com та FTX US, а також дані про цінні папери, які є в розпорядженні Alameda Research.

Загалом виявлено ліквідних активів на суму близько $5,5 млрд, що складаються з $1,7 млрд грошових коштів, криптоактивів вартістю $3,5 млрд та цінних паперів на $300 млн. Також представлено докладну інформацію про активи та майно боржників FTX, включаючи кошти, цифрові активи, цінні папери, нерухомість та інше майно.

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні