Категорія
Новини
Дата

Зеленський попросив парламент та уряд Великої Британії допомогти Україні у війні з Росією. Відео виступу

Президент Володимир Зеленський по відео-зв’язку виступив перед парламентом Великої Британії. Зокрема, він попросив членів Палати громад та уряд Бориса Джонсона допомогти Україні у війні з Росією. Увесь парламент та гості в ложах майже хвилину стоячи аплодували президенту України.

Інвестувати? Почекати? Продавати? Війна змінює все, крім обов’язку лідера приймати виважені рішення. Вже 30 травня 40+ спікерів поділяться досвідом на Першій щорічній конференції про фінанси, інвестиції та економічне зростання. Купуйте квиток за посиланням.

Ключові тези виступу президента України

  • «Україна не прагнула цього. Не шукала величі. Але стала великою за ці дні цієї війни. Україна, яка рятує людей попри терор окупантів. Яка захищає свободу попри удари однієї з найбільших армій світу. Яка обороняється попри відкрите небо. Все ще відкрите для російських ракет, літаків, гвинтокрилів».
  • «Ми не хочемо втратити те, що належить нам – нашу незалежність і нашу Україну. Так само, як і ви колись не хотіли втратити вашу країну, коли нацисти намагались захопити вашу країну».
  • «За 13 днів російського вторгнення було вбито 50 дітей. 50 великомучеників. Це страшно! Це пустота. Замість 50 всесвітів, які могли би жити, але вони їх забрали. Просто забрали».
  • «Ми не здамося і ми не програємо. Ми будемо боротися до кінця – в повітрі й на землі, ми будемо боротися за нашу землю. Ми будемо боротися в лісах і полях, на березі й на вулицях».
  • «З вашою підтримкою, за яку ми вдячні і на яку ми дуже розраховуємо. І я окремо тобі вдячний, Борис, мій друже! Посилюйте санкції проти держави-терориста. Визнайте її нарешті державою-терористом. Знайдіть спосіб зробити безпечним наше українське небо. Зробіть те, що ви можете. Те, що ви повинні. До чого зобовʼязує велич вашої держави і вашого народу. Слава Великій Україні! Слава Великій Британії!».

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні