Категорія
Новини
Дата

Авіакомпанія Qantas розіграє безлімітні квитки серед щеплених пасажирів. Прагнуть прискорити темп вакцинації в Австралії

Австралійська авіакомпанія Qantas Airways розіграє необмежену кількість польотів протягом року серед людей, які зробили щеплення від COVID-19. Таким чином компанія прагне прискорити повільне розгортання вакцинації в країні, пише Bloomberg.

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Ключові факти

  • Десять сімей із чотирьох осіб, які вакцинувалися, зможуть отримати «мегапризи» у вигляді необмеженої кількості безкоштовних перельотів протягом року рейсами Qantas і дочірньою компанією – лоукостером Jetstar.
  • Також компанія оголосила винагороди для повністю вакцинованих пасажирів – авіамилі, ваучери на квитки та знижки за програмою лояльності.
  • Гендиректор Qantas Алан Джойс закликав інші австралійські компанії пропонувати власні стимули вакцинованим клієнтам.

Контекст

Після сповільнення поширення COVID-19 Австралія тепер намагається подолати нерішучість щодо вакцинації. Наразі близько 4,2 млн осіб із 26 млн осіб отримали перше щеплення. А через новий спалах COVID-19 австралійський штат Вікторія в кінці минулого тижня був змушений оголосити новий тижневий карантин.

Брак вакцин, бюрократична тяганина й нерішучість населення через можливі побічні ефекти призвели до того, що Австралія відстає від США та багатьох європейських країн за темпами вакцинації, пише Financial Times.

Ця ситуація загострює невдоволення австралійського бізнесу. Адже повільні темпи вакцинації загрожують перетворити Австралію в ізольовану державу і можуть підірвати відновлення економіки після пандемії. Компанії вже оцінили свої збитки від семиденної ізоляції штату Вікторія в $770 млн.

Тим часом в інших країнах також заохочують мешканців вакцинуватися матеріальними призами. Зокрема, американський штат Нью-Йорк проводить безкоштовну лотерею для щеплених осіб із головним призом у $5 млн. Також штат Огайо розігрує в лотереях пʼять призів у $1 млн для місцевих жителів, які отримали хоча б одне щеплення. Після цього рівень вакцинації в штаті виріс на 45%. У Гонконзі вакциновані жителі можуть виграти квартиру за $1,4 млн.

Важливі цифри

Станом на 31 травня в Україні від COVID-19 вакцинувалися 1 021 804 особи. Із них дві дози отримали 125 777 осіб. 

26 вересня на Форумі «Енергія бізнесу» Forbes збирає регуляторів і лідерів бізнесу. Мета заходу — обговорити проблеми і знайти рішення, які дозволять зробити українську енергетику дешевою, рясною та стійкою. Встигніть купити квиток!

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні