Категорія
Новини
Дата

Авіакомпанія Qantas розіграє безлімітні квитки серед щеплених пасажирів. Прагнуть прискорити темп вакцинації в Австралії

1 хв читання

Австралійська авіакомпанія Qantas Airways розіграє необмежену кількість польотів протягом року серед людей, які зробили щеплення від COVID-19. Таким чином компанія прагне прискорити повільне розгортання вакцинації в країні, пише Bloomberg.

Команда Forbes відібрала 250 найбільш перспективних компаній. Хто потрапив у перелік NEXT 250? Дізнавайтесь у новому випуску Forbes Ukraine! Купуйте журнал вже зараз!

Ключові факти

  • Десять сімей із чотирьох осіб, які вакцинувалися, зможуть отримати «мегапризи» у вигляді необмеженої кількості безкоштовних перельотів протягом року рейсами Qantas і дочірньою компанією – лоукостером Jetstar.
  • Також компанія оголосила винагороди для повністю вакцинованих пасажирів – авіамилі, ваучери на квитки та знижки за програмою лояльності.
  • Гендиректор Qantas Алан Джойс закликав інші австралійські компанії пропонувати власні стимули вакцинованим клієнтам.

Контекст

Після сповільнення поширення COVID-19 Австралія тепер намагається подолати нерішучість щодо вакцинації. Наразі близько 4,2 млн осіб із 26 млн осіб отримали перше щеплення. А через новий спалах COVID-19 австралійський штат Вікторія в кінці минулого тижня був змушений оголосити новий тижневий карантин.

Брак вакцин, бюрократична тяганина й нерішучість населення через можливі побічні ефекти призвели до того, що Австралія відстає від США та багатьох європейських країн за темпами вакцинації, пише Financial Times.

Ця ситуація загострює невдоволення австралійського бізнесу. Адже повільні темпи вакцинації загрожують перетворити Австралію в ізольовану державу і можуть підірвати відновлення економіки після пандемії. Компанії вже оцінили свої збитки від семиденної ізоляції штату Вікторія в $770 млн.

Тим часом в інших країнах також заохочують мешканців вакцинуватися матеріальними призами. Зокрема, американський штат Нью-Йорк проводить безкоштовну лотерею для щеплених осіб із головним призом у $5 млн. Також штат Огайо розігрує в лотереях пʼять призів у $1 млн для місцевих жителів, які отримали хоча б одне щеплення. Після цього рівень вакцинації в штаті виріс на 45%. У Гонконзі вакциновані жителі можуть виграти квартиру за $1,4 млн.

Важливі цифри

Станом на 31 травня в Україні від COVID-19 вакцинувалися 1 021 804 особи. Із них дві дози отримали 125 777 осіб. 

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Попередній слайд
Наступний слайд
В новому журналі Forbes Ukraine: список NEXT 250 перспективних компаній малого та середнього бізнесу

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні