Інформація про Андрій Здесенко

Президент корпорації «Біосфера», FMCG

Андрій Здесенко /надано пресслужбою
$175 млн (дані 2021 року)
62 місце
100 найбагатших українців 2021

Профайл

Досьє
Одружений, двоє дітей
Місце народження
Дніпро
Вік
55

Народився у 1969 році в Дніпрі. Закінчив Дніпропетровський національний університет. У 1997 році заснував корпорацію «Біосфера», що виробляє товари для дому та особистої гігієни на чотирьох заводах (три – в Україні, один – в Естонії).

Рейтинг найбагатших воєнного часу

Придбав австрійську торговельну марку Alufix, яка спеціалізується на товарах для прибирання та кухні. В угоду увійшли румунський завод Alufix та чотири торговельних представництва в ЄС. Ринок товарів для дому в Україні скоротився на третину, продажі підгузків упали в чотири рази . Через втрату російського та білоруського ринків у «Біосфери» впав експорт.

100 найбагатших українців 2021

Подія року: Міжнародна експансія – товари «Біосфери» почали продавати в 13 нових країнах.

Чого навчився, що придбав, що втратив у рік пандемії: «Ми запустили лінію з виробництва підгузків, почали будівництво складового комплексу і реалізацію інвестпроєкту з виробництва нетканого полотна для вологих серветок – усе це фактично у режимі дистанційного управління». Серед втрат року – вихід із ресторанного бізнесу. Здесенко був співвласником мережі ресторанів Vapiano.

Де бачить себе за 10 років: «Бачу себе власником великого міжнародного інвестфонду, меценатом і філантропом».

100 найбагатших українців 2020

Власник корпорації «Біосфера» Андрій Здесенко знає, як себе мотивувати. Коли він узявся вивчити англійську, то вирішив, що вміння проводити ділові переговори без перекладача йому мало. А метою має стати дружба із десятьма людьми в різних країнах, яким він цікавий як особистість. Друзів знайшов, англійську вивчив. Іде вперед і бізнес – виробництво товарів для дому під торговими марками «Фрекен Бок», «Бонус» і Vortex. 2019-го «Біосфера» збільшила оборот на 23%, до €220 млн. Приріст дав зовнішній ринок: компанія добре розгорнулася в Польщі, постачаючи свою продукцію до найбільшої мережі країни Biedronka. А також вийшла на ринки США, Швейцарії та Ізраїлю. Тепер «Біосфера» експортує 50% своїх товарів.

Поруч в рейтингу «100 найбагатших українців 2021»
Участь в рейтингах
Попередній слайд
Наступний слайд
Статті по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Останні новини по темі
Попередній слайд
Наступний слайд