Прослухати матеріал
Прослухати матеріал
10:43 хвилин
Ізраїль вдарив по ядерних об’єктах Ірану та ліквідував топгенерала іранських елітних військ. Тегеран погрожує відплатою, а ціни на нафту злетіли найшвидшим темпом за три роки. Яким може бути розвиток подій та чи вплинуть вони на Україну?
Купуйте річну передплату на шість журналів Forbes Ukraine за ціною чотирьох номерів. Якщо ви цінуєте якість, глибину та силу реального досвіду, ця передплата саме для вас.
У ніч проти 13 травня Ізраїль завдав точкових ударів по Ірану за допомогою 200 винищувачів та спецслужб на землі. У фокусі атаки були ядерні об’єкти, системи озброєнь та військова еліта – всього близько 100 цілей. Підтверджено ліквідацію Хоссейна Саламі, командувача елітного Корпусу вартових ісламської революції (КВІР), що діє по всьому Близькому Сходу.
Прем’єр-міністр Ізраїлю Беньямін Нетаньягу пояснив атаки необхідністю не допустити виготовлення Іраном ядерної бомби. Та заявив, що операція триватиме стільки днів, скільки буде потрібно для усунення загрози. Іран погрожує відплатою, а в Ізраїлі запровадили надзвичайний стан.
Ви знайшли помилку чи неточність?
Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.